Przykłady z praktyki


Peter
Autyzm atypowy, Autyzm dziecięcy 4 lat
Syn odkąd bierze aminokwasy zrobił niesamowite postępy, prawie wszystko się poprawiło m.in. - Percepcja. Teraz, widząc rozlaną wodę, bierze ręcznik i sam ją wyciera. Gra. Piotr opracował bardziej złożone gry, takie jak gotowanie i karmienie psa. Zrozumienie. Widać, że lepiej zrozumie, czego od niego chcemy. Motoryka. Zaczął aktywnie wspinać się na sofę, zręcznie trzymać i podskakiwać.
Piotr
Autyzm atypowy, Autyzm dziecięcy 7 lat
Kiedy rodzice małego Piotrka zwrócili się do nas, miał siedem lat i zdiagnozowano zespół Aspergera. Petr był bardzo agresywny i miał problemy z programem szkolnym
Aleksandra
Zespół Downa 1,5 roku
Alexandra jest teraz miłą dziewczyną w wieku 1,5 roku, zażywa aminokwasy przez 11 miesięcy. Rodzice Aleksandry uważają, że działanie naszych aminokwasów jest po prostu niewiarygodne
Lorenzo
Epilepsja (Padaczka) 3 lat
Mały Lorenzo miał problemy z mową, częste ataki padaczkowe. Po przyjęciu pierwszej porcji zaczął trochę mówić, drgawki zmniejszyły się i były krótsze.
Miłosz 2
Mózgowe porażenie dziecięce MPD 9 lat
Po pierwszym tygodniu używania aminokwasów zaczął Miłosz mówić wyraźniej, logopeda był zaskoczony zdolnością poruszania językiem. Zaczął się bardziej koncentrować...
Edoardo
Mózgowe porażenie dziecięce MPD 13 lat
Po 3 seriach rodzice zauważyli znaczną poprawę. Pacjen był spokojniejszy. Edoardo miał znacznie większą chęć mówienia i naśladowania gestów innych..
Rafał
Mózgowe porażenie dziecięce MPD 7 lat
Dziecko miało wiele trudnych diagnoz, a rodzice postanowili nie odkładać leczenia do czasu, gdy będą musieli nadrobić wady rozwojowe, ale je uprzedzić
Miłosz
Zaburzenia mowy opóźniony rozwój mowy i intelektualne opóźnienie rozwoju 6 lat
Milosz przeszedł zapalenie opon mózgowych, kilka operacji wodogłowia. Sytuacja była wówczas bardzo poważna
Ruslan
Upośledzenie genetyczne, dziedziczne chodorby 3,5 roku
Ruslan miał bardzo dobre wyniki po podaniu serie aminokwasów. Zaczął wypowiadać frazy, zaczął biegać znacznie lepiej
Nikita
Autyzm atypowy, Autyzm dziecięcy 8 lat
Nikita urodził się jako zdrowe dziecko podczas normalnego porodu. Aż do wieku trzech lat jego rozwój wydawał się być całkiem normalny. W wieku lat trzech rodzice zauważyli opóźniony i nienormalny rozwój mowy dziecka oraz zachowania w stosunku do otoczenia.
Paolo
Zespół Downa 8 lat
Paolo jest obecnie ośmioletnim chłopcem z Zespołem Downa u którego niekorzystną prognozę w wieku niemowlęcym udało się zmienić dzięki leczeniu aminokwasami.
Stefanie
Mózgowe porażenie dziecięce MPD 10 lat
Ze Stefanią po raz pierwszy spotkaliśmy się przed pięciu laty w gabinecie wspaniałej fizjoterapeutki Marianny Lopez w Austrii w mieście Graz.
Jakub
Mózgowe porażenie dziecięce MPD 2 lata
Jakub w chwili obecnej ma 2 lata, jest bardzo spokojny i grzeczny, jest mądrym chłopcem, którego interesuje wszystko co go otacza.
Cagala Tanja
Mózgowe porażenie dziecięce MPD 13 lat
Tanja urodziła się przedwcześnie w 28 tygodniu ciąży. Następujący rozwój psychomotoryczny jest zaburzony, zdiagnozowano mózgowe porażenie dziecięce.
Elisa
Mózgowe porażenie dziecięce MPD 24 lata
W dzieciństwie u tej dziewczynki zdiagnozowano mózgowe porażenie dziecięce. Uszkodzeniu aparatu ruchu z symptomatyką tetraparezy spastycznej towarzyszyło wyraźne ogólne opóźnienie w rozwoju.
Savenko Tatjana
Udary mózgu i urazy głowy 23 lat
Niemiecka dziewczyna Tatjana przeszła w roku 2006 lata ciężki uraz głowy w następstwie poważnego wypadku samochodowego.