O nás

O nas

Pomagamy dzieciom z chorobami neurologicznymi, takimi jak mózgowe porażenie dziecięce i epilepsja; dzieciom z deficytem neurologicznym oraz opóźnieniem w rozwoju związanym zsyndromami genetycznymi (Zespół Downa i inne); dzieciom z opóźnieniem w rozwoju lub zaburzeniami mowy i intelektu wynikających z różnych przyczyn, oraz np. dzieciom zdeficytem uwagi z nadpobudliwością ruchową (ADHD).Polepszają stany po udarach mózgu iurazach głowy.

Korzyści z leczenia aminokwasami

Výhody aminokyselinové léčby

Podawanie aminokwasów znacząco poprawia motorykę małą i dużą, normalizuje napięciemięśniowe, poprawia koordynację ruchowąi równowagę; oprócz poprawy zdolnościmotorycznych prowadzi do poprawy zdolności intelektualnych, postrzegania, uwagi izdolności koncentracji, zdolności rozwoju mowy i wypowiadania się.Aminokwasy można korzystnie łączyć ze stosowaną rehabilitacją, terapią logopedyczną lubfarmakoterapią. W ten sposób leczenie jest efektywniejsze.

Kim jesteśmy

Michail Chavov Michail Chavov Założyciel firmy
Olga Blinnikova Olga Blinnikova Pediatra, neurolog, genetyk kliniczny, docent
Radka Radka konsultant włoskojęzyczny
Eliska Eliska konsultant niemieckojęzyczny
Gabriela Gabriela konsultant  polskojęzyczny

Gdzie pracujemy

Kde pracujeme?

My przyjedziemy do ciebie Podczas naszych konsultacji zbliżamy się do naszych klientów w Polsce, Niemczech, Włoszech i innych krajach. Wprowadziliśmy również konsultacje online.

konsultacje online
  • Wygodne dla pacjenta
  • Nie trzeba podróżować, oszczędzacie czas i pieniądze
  • Po konsultacji online z naszym lekarzem możecie się zdecydować, czy kuracja aminokwasami jest dla Was odpowiednia
  • Można zamówić nasze preparaty aminokwasowe, które wyślemy do Was natychmiast
Umówcie się na wizyte. Pierwsza konsultacja jest bezpłatna

Przykłady z praktyki

Jakub

Jakub 2 roky Mózgowe porażenie dziecięce

Jakub w chwili obecnej ma 2 lata, jest bardzo spokojny i grzeczny, jest mądrym chłopcem, którego interesuje wszystko co go otacza. 
Nikita

Nikita

8 lat 

Autyzm atypowy,

Nikita urodził się jako zdrowe dziecko podczas normalnego porodu. Aż do wieku trzech lat jego rozwój wydawał się być całkiem normalny. W wieku lat trzech rodzice zauważyli opóźniony i nienormalny rozwój mowy dziecka oraz zachowania w stosunku do otoczenia.
Nadja
Nadja 4,5 roku ADHD - Syndrom poruchy pozornosti s hyperaktivitou
Nadje je 4,5 roku, trpí mikrocefalií, zpožděním vývoje, ADHD a je celkově hyperaktivní. Aminokyseliny užívá šest měsíců a rodiče jsou nadšení. Prý je Nadja úplně jiné dítě; je více pozornější a klidnější, navazuje oční kontakt, rozumí více slovům a poslouchá maminčiny pokyny.

Leczenie aminokwasami

-
Konsultacje online
Jesteśmy z Państwem w kontakcie Jeżeli mają Państwo pytania, potrzebują Państwo szczegółowych informacji dot. dawkowania, mamy z Państwem szybki kontakt.
-
Podawanie w domu
Na leczenie nie trzeba przychodzić, przebiega komfortowo w domu lub tam, gdzie aktualnie Państwo przebywają.
-
Łatwe dawkowanie
Podawanie i stosowanie jest łatwe u dorosłych i dzieci, także u bardzo małych dzieci.
-
Indywidualne leczenie
Dla każdego pacjenta jest wybierane indywidualne połączenie preparatów aminokwasowych, w zależności od konkretnych symptomów.
-
Doręczenie do domu
Nasze preparaty dostarczamy nawet do domu pocztą lub kurierem.