News


09 May 2023

Czy zakupiłeś już u nas kompleks aminokwasów Aminocure?

Czy zakupiłeś już u nas kompleks aminokwasów Aminocure? Jeśli jeszcze nie jesteś jednym z naszych klientów i zastanawiasz się czy kupić czy nie - czy masz wątpliwości? Kiedy pojawiają się wątpliwości i obawy to normalne! Nikt nie chce żałować wydanych pieniędzy. Czas więc porozmawiać o tym, jakie są obawy? Dalej, prawdopodobnie znajdziesz jedną z tych wątpliwości, która Cię dręczy. - "Może aminokwasy nie zadziałają w moim przypadku". - Kompleksy aminokwasów nie są magicznym lekiem, który natychmiast rozwiąże wszystkie Twoje problemy. Jednak jeśli będziesz je stosować prawidłowo, zgodnie z zaleceniami, mogą pomóc Twojemu dziecku już w ciągu pierwszego miesiąca stosowania. - "Czy aminokwasy nie powodują skutków ubocznych?". - Kompleksy aminokwasowe to suplementy, a nie leki, więc są zazwyczaj bezpieczne, jeśli są stosowane prawidłowo, zgodnie z planem opracowanym przez lekarza. Organizm ludzki posiada już aminokwasy, przyjmując je nie dodajesz niczego, czego tam nie ma, tylko osiągasz odpowiednią równowagę. Nasze kompleksy nie uzależniają i są szybko wchłaniane do krwiobiegu bez potrzeby trawienia i reakcji alergicznych. - "Czy aminokwasy mogą zaszkodzić mojemu zdrowiu?" - Aminokwasy w większości przypadków nie są szkodliwe dla zdrowia przy prawidłowym stosowaniu. Bardzo ważne jest jednak przestrzeganie zalecanego dawkowania i konsultacja z lekarzem w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Nie pozwól, aby strach i niepewność zniechęciły Cię do zbadania możliwych korzyści z terapii aminokwasami w przypadku autyzmu, porażenia mózgowego, zespołu Downa, nadpobudliwości, epilepsji i innych schorzeń neurologicznych. Rozumiemy wyzwania i wątpliwości, które możesz mieć, dlatego oferujemy ograniczoną czasowo, niezobowiązującą, bezpłatną konsultację z naszym lekarzem. Skontaktuj się z nami już dziś pod adresem www.aminocure.pl, aby umówić się na konsultację i dowiedzieć się więcej, jak możemy pomóc Tobie i Twojemu dziecku.
25 Apr 2023

Podstawowe zasady działania kompleksów aminokwasowych

Mówiąc o podstawowych zasadach działania kompleksów aminokwasowych AminoCure, konieczne jest wyjaśnić tak kluczowe pojęcie jak synaptogeneza. Synapsa to miejsce, w którym następuje komunikacja błon komórkowych dwóch przyległych komórek (komórek mózgu), które ułatwiają komunikację między neuronami. Więcej synapsy sugeruje wysoką funkcjonalność mózgu. Im więcej synapsy, tym łatwiej jest mózgowi przystosować się do zewnętrznych zadań i problemów. Na szczęście, mózg jest jest w stanie samodzielnie tworzyć nowe synapsy poprzez proces zwany synaptogenezą. Leczenie aminokwasami stymuluje neurony synaptogenezę, a różne badania wykazały wzrost aż o 30%. Synaptogeneza jest niezbędna: ☘️ do poprawy zdolności myślenia i inteligencji ☘️ aby zapobiec i opóźnić neurodegenerację (jak np. choroba Alzheimera) ☘️ w celu poprawy zdolności uczenia się ☘️ do tworzenia pamięci ☘️ w celu redukcji stresu W ten sposób kompleksy aminokwasów AminoCure są leczone na na poziomie komórkowym, co pozwala nam angażować się w mózg wsparcie i terapię chorób neurologicznych od ponad 20 lat.
10 Sep 2021

KONSULTACJE: w KRAKOWIE i online

Po długim okresie izolacji i kwarantanny planujemy spotkać się z naszymi obecnymi i nowymi pacjentami w Krakowie we wrześniu. Oczywiście nadal konsultujemy się również online. Niestety z powodu koronawirusa i kwarantannynie nie odbyły się nasze konsultacje w Krakowie i nie mogliśmy się osobiście spotkać z naszymi pacjentami. Większość naszych klientów wykorzystała możliwość skonsultowania się online i chociaż tak mogliśmy się z nimi spotkać i porozmawiać przez ekran komputera i omówić wszystkie możliwości leczenia. Po online konsultacjach szybko doręczamy naszym klientom preparaty poprzez pocztę aż pod drzwi.
06 Apr 2020

W czasach koronawirusa przeprowadzamy konsultacje online

W czasach koronawirusa i kwarantanny przeprowadzamy konsultacje online z wykwalifikowanym neurologiem dziecięcym i genetykiem klinicznym (ponad 30 lat doświadczenia). Następnie dostarczamy nasze kompleksy aminokwasowe bezpośrednio do Waszego domu. Usługi kurierskie dostarczają paczkę w ciągu 3 dni. Leczenie naszymi kompleksami aminokwasowymi pozostaje prawdopodobnie jedyną skuteczną pomocą dla chorego dziecka w czasach koronawirusa. W okresie kwarantanny nasze kompleksy aminokwasowe są szczególnie skuteczne - działają harmonizująco i uspokojająco, poprawiając odporność organizmu.
28 Mar 2020

KONSULTACJE ONLINE

Szanowni klienci,w przypadku osobistych konsultacji i odpowiedzi na pytania jesteśmy do dyspozycji i to online za pośrednictwem Hangouta - info@amino-cure.eu lub SKYPE - info@amino-cure.eu. Rezerwacji można dokonać przez booking na internecie lub telefonicznie 500 762 958, WhatsApp +48 500 762 958. Cieszymy się na z Wami ONLINE. Zespół AminoCure
06 Dec 2019

KONSULTACJE WE WROCŁAWIU

Serdecznie zapraszamy na konsultacje terapii aminokwasami we Wrocławiu w dniach 6-7.12. 2019 Best Western Hotel Prima Wrocław, ul. Kiełbaśnicza 16-19.
15 Jun 2019

Konsultacje w Polsce w czerwiec

Serdecznie zapraszamy na konsultacje terapii aminokwasami we Wrocławiu w dniach 15. i 16. czerwca. Best Western Hotel Prima Wrocław, ul. Kiełbaśnicza 16-19.
04 Jul 2018

KONSULTACJE W POLSCE WE WRZEŚNIU 2018

Konsultacje i kontrole dotyczące leczenia aminokwasów odbędą się tym razem od 31.8 do 8.9. 2018 w miastach Kraków, Warszawa i Wrocław. Bardzo chętnie się z wszystkimi spotkamy.
24 May 2018

KONSULTACJE W POLSCE MAJ/CZERWIEC 2018 r.

W maju znów wybieramy sie na konsultacje do Polski. Tym razem zaczynamy 24.5.2018r. od Poznania dalej będą następować miasta Warszawa, Łódź, i zakończymy naszą podroż w Krakowie. Bardzo chętnie się z wami spotkamy.
18 Feb 2018

KONSULTACJE W POLSCE LUTY 2018 r.

Następne konsultacje w Polsce odbędą się w lutym 2018 roku. Tym razem to będą miasta Wrocław, Warszawa i Kraków. Bardzo chętnie się z wszystkimi spotkamy.